Open/Close Menu Trenér, strava, suplementy, posilování, cvičení, zdraví, videa, články, soutěže, motivace
Na konci roku se často rekapituluje uplynulý rok a letošním dovršením stovky videí z kategorie“Co den, to cvik“ můžu zrekapitulovat rovnou roky dva! Sestřih stovky cviků aneb jak šel čas.
Roky a roky jsem i já lpěl na obecných bodybuilderských metodách včetně tréninku a to samozřejmě vždy jen naturálně. V roce 2016 se mi ale pohled na celkový styl začal spontánně měnit a objevoval jsem smysl v nových metodách cvičení. Ty se pro mě staly mnohem zajímavější a smysluplnější.
Díky tomu jsem začal poznávat a řešit limitující problémy vlastního těla, které se z části vytváří i právě klasickým posilováním se stroji a činkami. Jsou to zásadní věci, kterým se většinou nevěnuje pozornost. Jako je nízká mobilita kloubů, flexibilita svalů a šlach, zkracování svalů, deformace páteře, slabá balanční schopnost, komplexní funkční síla, jednostranné přetěžování kloubů a nervové soustavy, koordinace, neschopnost správného dýchání, soustředěnosti atd…
Takže jsem se přestal soustředit na tvarování těla a postupně zařazoval prvky funkčního tréninku, tréninku s vlastní vahou, kalisteniky, gymnastiky, mobility, culture movement a cokoli, co dává smysl a pomáhá k odstraňování skrytých problémů těla.
Dnes je užitečné vidět v tomhle videu ten vývoj. Je to na začátku cesty a těším se na další rok a Vy se těšte také, protože to bude zajímavější! 🙂

Sdílej příspěvek, sdílej příležitost!

„BeNatural » BeYourself  » BeBetter » BEFITNESS“

SdílejShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Write a comment:

You must be logged in to post a comment.

Copyright © 2015 BEFITNESS.cz