BEFITNESS WORKOUT je celoroční komplexní trénink s různými druhy výkonu na čerstvém vzduchu s podporující partou lidí!

Workouty probíhají v neděli 9:00 – 10:30. Sraz je v Karlíně – u žižkovského tunelu (na rohu ulice Pernerova a Thámova).

Začínáme výběhem tunelem na Žižkov a pak nahoru na Vítkov k památníku, kde se protáhneme a pokocháme výhledem na Prahu ;). Následuje kruhový trénink s vlastní vahou, TRX, expandery, hrazdy, bradla atd. A to vše dle individuálních výkonů a schopností, takže to každý zvládne. S cviky pomáhám a přizpůsobuji dle potřeby. V závěru nás čekají opět s individuální náročností výstupy do schodů na různé způsoby. Tím je zaručeno, že každý, kdo chce, objeví a posune své dosavadní limity. Pak už klidný výklus zpět do Karlína.

Kdo chce, tak se může přidat na nedělní otužovačku ve Vltavě anebo na snídani do Můj šálek.

BEFITNESS WORKOUT probíhá pod mým vedením. Cena je 200 Kč.

Jdeš-li s námi poprvé, máš možnost si tento workout vyzkoušet. Když se chceš účastnit dále, zaplatíš si jednorázově 10 lekcí (2 000 Kč) s platností na 12 měsíců a pak si jednoduše svoje lekce vybíráš. Pokud je z nějakého důvodu lekce zrušena, tak je o tento daný týden prodloužena platnost tvých lekcí.

Účast je nutno potvrdit minimálně 24 hod. předem a to buď v naší chat skupině anebo zprávou mně osobně. Kapacita je omezena na 8 lidí. Tvoje lekce propadá pokud svoji účast nezrušíš dříve než 24 hod. předem.

Neváhej mě kontaktovat a budu se těšit na pořádný workout – „krev, pot, slzy a skvělá nálada ;)!

ENGLISH:

Every+ Sunday morning 9 – 10:30am! BEFITNESS WORKOUT is great full-body outdoor workout in park Vítkov in city center of Prague. Small group lesson (up to 8 people) with trainer and beautiful view to whole Prague. Individual intensity for everyone who wants to do something for their health, body, condition and meet new people. Meeting address is “Thámova 1” in city part called “Karlín” (4min. from underground stop “Křižíkova”). Workout has 4 stages:1- Running uphill with stretching (20min.)2- Bodyweight exercises -TRX, bars, expanders,.. (20min.)3- Circuit training -bars (20min.)4- Stair running, jogging back (20min.). On Sundays After that we´re mostly going to have awesome breakfast/brunch at lovely and well-known place “Můj šálek” or cold swimming in Vltava river ;). I lead the lesson and help you perform all exercises properly without injury. Let me know if you want to join us, price is 10€/person. Let me know when you go. See you there!