Miroslav Kolenyak: začátky jsou vždy nejtěžší

Menstyle.cz
  Je živoucím důkazem toho, že pokud chcete určitých věcí dosáhnout, musíte zatnou zuby a prostě to nevzdat. Minulý měsíc se vrátil z Mr. Universe Model, což je jedna z nejprestižnějších pánských soutěží na světě. Pětadvacetiletý rodák z Dolního Jelení se tak jako vůbec první Čech zúčastnil téhle světové soutěže. V Dominikánské republice získal prvenství v jedné ze dvou hlavních kategorií a to Mr. Universe Best Body 2013. Dnes je to přesně rok, co jsme vydali první rozhovor s Miroslavem Kolenyakem co by finalistou Muže roku. Přestože se pár věcí v jeho životě za tu dobu změnilo, on ze svých zásad nic neztratil…(zobrazit celý článek)

Jak zlepšit svou fyzičku? Ptejte se fitness trenéra Miroslava Kolenyaka 6. ledna od 15.00

Tyden.cz
Češi jsou podle posledních srovnání Organizace spojených národů nejobéznějším národem v Evropě. Není se proto čemu divit, že je hubnutí podle posledního průzkumu agentury Médea Research nejčastějším novoročním předsevzetím. Jak začít s fitness? Jak snížit svoji váhu a zlepšit stravovací návyky? Na otázky ohledně výživy a sportu fitness se ptejte trenéra Miroslava Kolenyaka v pondělí 6. ledna od 15.00. Miroslav Kolenyak, DiS, absolvent Vyšší odborné školy stavební Vysoké Mýto. Pro pohyb a sport je zapálený už od dětství. Od 6 do 18 let se věnoval fotbalu a objevil talent v běhu na dlouhé tratě….(zobrazit celý článek)

Miroslav Kolenyak: „Buď se lidem z modelingu líbiš nebo ne.“

Ronnie.cz
S Miroslavem Kolenyakem jsme se potkávali občas ve fitku na Žižkově. Před nedávnem mě oslovil, zda bych nechtěla Vás, čtenáře, seznámit také s „kulturistikou“, respektive s posilováním z trochu jiného úhlu. Dlouho jsem se nerozmýšlela a nabídku na zajímavou možnost rozhovoru přijala. Místem setkání pro nás byla proslulá Kavárna Slavia na Smetanově nábřeží přímo naproti Národnímu divadlu. Už to samotné byl pro mě zážitek, protože přeci jen cenová třída takových podniků není pro běžného smrtelníka příliš dostupná, a tak, ačkoliv rodilá Pražačka, jsem do tohoto místa vstupovala poprvé.  Hlavou mi proběhla vzpomínka na školní léta, kdy…(zobrazit celý článek)

Nejlepší motivací jsou vlastní výsledky

Menstyle.cz
Co je smyslem fyzického cvičení? Jistě, estetičtější postava, fyzická zdatnost, ale především lepší zdraví. Kdy je ten nejlepší čas něco začít dělat se svou postavou, ať už proto, že se chcete cítit lépe díky tomu jak vypadáte nebo, že je Vám dobře protože vaše tělo správně funguje? Zítra, od pondělí, od nového měsíce, od nového roku? Tak jo, ten správný čas přišel teď. Podělím se o mé vlastní know-how, které se i Vám může stát přínosným. Popravdě, začít je vždy nejtěžší. Dejte si jasný, reálný a měřitelný cíl. Za jak dlouho chcete například shodit tolik a tolik v pase, bocích, stehnech, nabrat svalovou hmotu či zvýšit fyzickou výkonnost. To je už na Vás. Důležité je, aby nastavený cíl v hlavě byl reálný a zároveň nebyl podhodnocený.Chtějte málo, dostanete málo…(zobrazit celý článek)

Potvrzeno: Nejhezčí tělo má tenhle sexy Čech!

iprima.cz
Ve světě se o českých mužích mluví jako o pupkatých pivařích. Pro tentokrát ale výjimka potvrdila pravidlo. Porota mezinárodní soutěže Mister Universe totiž rozhodla, že nejhezčí tělo ze všech mužů na světě má Miroslav Kolenyak (25)! Urostlý fitness trenér z Čech zvítězil nad čtyřiceti krasavci. „Bylo to jako výbuch! Zaplavila mě vlna štěstí. Až s odstupem času jsem si začal uvědomovat, co se mi vlastně podařilo a začal jsem si vítězství užívat,“ prozradil Miroslav Kolenyak, který získal v Dominikánské republice titul Best Body. „Vyhrát mohlo klidně dalších pět kluků, hranice mezi úspěchem a neúspěchem je…(zobrazit celý článek)

Pět tipů, jak vybrat fitko, kam budete opravdu chodit cvičit

mojezdravi.cz
Zná to asi většina z nás. S dobrým předsevzetím, že budeme chodit cvičit, si koupíme permanentku do fitka nebo posilovny a po pár návštěvách už hledáme výmluvy pro to tam nejít. Poradíme vám, jak vybrat takové fitko, do kterého chodit cvičit vydržíte. Když zaznamenáme nepříjemnou změnu váhy, saháme po čemkoli, co nám zajistí, že ideálně během pár (tý)dnů budeme vážit tolik co dřív. Když nám to slíbí fitko vzdálené deset kilometrů od domova, které navíc nabízí neuvěřitelně nízkou cenu, jdeme do toho. Co na tom, že v něm není nic víc než pár činek, jeden rotoped a opotřebovaný běžecký pás? Nebo si naopak koupíme tu nejdražší permanentku,…(zobrazit celý článek)


BEFITNESS přinutí člověka na sobě pracovat

Menstyle.cz
BEFITNESS je samovolně vzniklý projekt pro širokou veřejnost a zájemce o tolik skloňovaném zdravém životním stylu v dnešní době. Myšlenka pomoci šířit a pomáhat lidem v této oblasti se začala rodit už v létě. Potom, co se mi podařilo vyhrát titul na Mr. Universe, tak se ještě více lidí začalo dotazovat jak cvičit, jak jíst a hledali u mě uspokojující „návod“. Když jsem pochopil, že nejde vyhovět takto všem, tak mě napadlo uspořádat seminář/workshop pro zájemce, zveřejňovat příspěvky a možnost, aby se lidé přidali k nám a mohli s námi chodit trénovat ven, kde to lze hromadně, aniž by museli si platit nějakou službu. Pokud nejde o individuální vedení, pak je na každém jakou laťku si nastaví. Jedinou podmínkou je nechat doma ego a pochopit skutečný…(zobrazit celý článek)

Rozhovor s Miroslavem Kolenyakem – klukem z plakátu

Natur-sport.cz
S Mirkem Kolenyakem jsme se seznámili před rokem a udělali první rozhovor. Celkem rozsáhlý rozhovor…Věnovali jsme ho hodně soutěži Mr. Best Body, kterou Mirek vyhrál a celkem pěkně nám vysvětlil, jak je to náročné se na tuto soutěž, konanou v Karibiku, soustředit, když máte kolem sebe spousty modelek z Puerto Rica:-) No přečtěte si to sami, článek najdete zdeNa konci rozhovoru se Mirek rozpovídal o svých plánech pro rok 2015, o projektu BEFITNESS, takže jsem byl zvědav, co se povedlo a co ne.Mirku, už je to rok, co jste poslal přihlášku na Natur-sport.cz Beauty Fitness Cup 2015 a co jsme spolu dělali první rozhovor(zobrazit celý článek)